O firmie

GUMAL jest firmą powstałą w 1984 r., specjalizującą się w produkcji detali gumowych i gumowo-metalowych głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, producentów maszyn i urządzeń przemysłowych. Oferujemy szybkie uruchomienie każdej produkcji na formach własnych lub odbiorcy.

Proponujemy rozwiązania techniczne, podpowiadamy najbardziej optymalny dobór mieszanki gumowej spełniając wymagania i oczekiwania naszych klientów. Gwarancją wysokiej jakości jest długoletnie doświadczenie w tej branży jak również własne laboratorium badawcze.

Do najważniejszych zadań i celów strategicznych kierownictwa Zakładu jest:

  • przetrwanie wobec silnej konkurencji,
  • nieustanny rozwój,
  • wdrażanie nowych technologii i rozwiązań,
  • wprowadzanie nowych wyrobów,
  • utrzymanie obecnych klientów oraz poszukiwaniu nowych.

Współczesne standardy wytwarzania zobowiązały nas do tego, że obok terminowości dostaw czy obniżki kosztów produkcji, głównym kryterium naszej działalności stała się:
- aktywna postawa wobec jakości,
- prewencyjne podejście do potencjalnych niezgodności,
- współpraca z uznanymi dostawcami,
- zwrócenie uwagi na aspekty środowiskowe.

Od 2005 roku nasz Zakład pracuje zgodnie z wytycznymi zawartymi w normach ISO. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Laboratorium badawcze
Posiadamy laboratorium fizyko-mechaniczne, w którym znajdują się precyzyjne urządzenia kontrolno-pomiarowe niezbędne do utrzymania i potwierdzenia jakości produkowanych wyrobów jak i dostarczonych surowców.
Zgodnie z obowiązującymi procedurami Systemu Zarządzania Jakością oraz naszą Polityką Jakości sprzęt laboratoryjny i pomiarowy jest pod ścisłą kontrolą jednostek zewnętrznych potwierdzających poprawność ich wskazań na postawie aktualnych Świadectw Kalibracji i legalizacji.